Włosy doczepiane europejskie SUPERSTAR SET 60-65 cm
  • Włosy doczepiane europejskie SUPERSTAR SET 60-65 cm
  • Kolor 20 - jasny miodowy blond
  • Kolor 20 - jasny miodowy blond

Włosy doczepiane europejskie - 60-65 cm 215g SUPERSTAR SET - 6 taśm CLIP-IN

PLN1,050.00
VAT included

Zestaw SUPERSTAR SET do spektakularnego przedłużenia włosów z włosów europejskich PREMIUM.

Colour
Quantity
Dostępny - wysyłka 24h

Komplet SUPERSTAR SET składa się z 6 taśm - czterech szerokich na tył głowy oraz dwóch wąskich na boki. Jest idealny do przedłużenia włosów - nawet krótkich i gęstych, jak też średniej długości i cienkich.

Spinki przy taśmach są w rozmiarze S - zdecydowanie najwygodniejszym i uniwersalnym (testowaliśmy wszystkie rozmiary i rodzaje spinek). Posiadają silikonowy pasek zapobiegający zsuwaniu się spinek.Gatunek i jakość włosów

Włosy pochodzą od kobiet z południowej Europy. Nasze włosy dzięki profesjonalnemu i delikatnemu przygotowaniu idealnie nadają się dla polskich kobiet. Każda łuska włosa jest ułożona w jednym kierunku (formuła REMY), co zapewnia komfort noszenia (wyeliminowane plątanie się – TANGLE FREE).

Włosy są w 100% naturalne. W przeciwieństwie do włosów syntetycznych lub naturalnych słabej jakości, nasze włosy można farbować, kręcić i prostować.

Są delikatniejsze i bardziej miękkie od włosów indyjskich. Włosy europejskie nie są tak skłonne do puszenia się jak włosy indyjskie, są bardziej gładkie. Widać to szczególnie po dłuższym okresie noszenia. Nasze klientki zauważają dużą różnicę w żywotności włosów między gatunkiem indyjskim, a europejskim.

Nasze włosy indyjskie to włosy indyjskie, a włosy europejskie - europejskie. Nie stosujemy trików, to nie są włosy indyjskie "o strukturze europejskiej", ani włosy "europejskie" w niewiarygodnie niskiej cenie równej cenom włosów azjatyckich.Dlaczego wybrać nasze włosy?

  • DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ - kontrolujemy proces obróbki włosów, by łuska włosa została zachowana w najlepszej kondycji
  • GĘSTE KOŃCÓWKI - wybieramy włosy jak najmniej wycieniowane, nasze włosy mają podcinane końcówki
  • MOCNA TAŚMA - ciasno szyta taśma wzmocniona spoiwem, by wyeliminować nadmierne wychodzenie włosów z taśmy
EUR-SUP-60

Data sheet

Metoda
CLIP-IN
Długość włosów
60-65 cm
Struktura włosów
proste
Gatunek włosów
Europejskie REMY
Ilość taśm
6 taśm

Specific References

ean13
5903357404703