Włosy doczepiane falowane SUPERSTAR SET 50-55 cm
  • Włosy doczepiane falowane SUPERSTAR SET 50-55 cm
  • Kolor 6 - orzechowy brąz
  • Kolor 6 - orzechowy brąz

Włosy doczepiane indyjskie falowane - 50-55 cm 140g SUPERSTAR SET - 8 taśm CLIP-IN

PLN345.00
VAT included

Zestaw SUPERSTAR SET do spektakularnego przedłużenia włosów.

Colour
Quantity
Dostępny - wysyłka 24h

Komplet SUPERSTAR SET składa się z 8 taśm - czterech szerokich na tył głowy oraz czterech wąskich na boki. Jest idealny do przedłużenia włosów - nawet krótkich i gęstych, jak też średniej długości i cienkich.

Spinki przy taśmach są w rozmiarze S - zdecydowanie najwygodniejszym i uniwersalnym (testowaliśmy wszystkie rozmiary i rodzaje spinek). Posiadają silikonowy pasek zapobiegający zsuwaniu się spinek.Gatunek i jakość włosów

Włosy pochodzą od młodych kobiet z Indii. Nasze włosy indyjskie dzięki profesjonalnemu i delikatnemu przygotowaniu idealnie nadają się dla polskich kobiet. Każda łuska włosa jest ułożona w jednym kierunku (formuła REMY), co zapewnia komfort noszenia (wyeliminowane plątanie się – TANGLE FREE).

Włosy są w 100% naturalne. W przeciwieństwie do włosów syntetycznych lub naturalnych słabej jakości, nasze włosy można farbować, kręcić i prostować. Nie zalecamy farbowania włosów falowanych, ponieważ może znacznie osłabić skręt.

Włosy są miękkie, błyszczące, miłe w dotyku, wytrzymałe. Są podatne na układanie.

Włosy falowane można prostować, po zmoczeniu wrócą do pierwotnego skrętu. Powinny schnąć naturalnie w pozycji wiszącej, np. na sznurku.Dlaczego wybrać włosy indyjskie?

Najtańsze włosy naturalne to włosy azjatyckie. Oferujemy dużo lepszej jakości włosy indyjskie przy niewiele wyższej cenie.

Włosy azjatyckie lub mieszanki włosów naturalnych z syntetykami mają o wiele krótszy okres noszenia. Włosy syntetyczne często okazują się produktem jednorazowym. Włosy indyjskie to bardzo rozsądna inwestycja.

Włosy indyjskie nie są sztywne i proste jak druty, jak włosy azjatyckie. Ustępują miękkością, delikatnością, żywotnością włosom słowiańskim, ale są kilkukrotnie tańsze.  • DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ - kontrolujemy proces obróbki włosów, by łuska włosa została zachowana w najlepszej kondycji
  • GĘSTE KOŃCÓWKI - wybieramy włosy jak najmniej wycieniowane, nasze włosy mają podcinane końcówki
  • MOCNA TAŚMA - ciasno szyta taśma wzmocniona spoiwem, by wyeliminować nadmierne wychodzenie włosów z taśmy
IND-FAL-SUP-50

Data sheet

Metoda
CLIP-IN
Długość włosów
50-55 cm
Struktura włosów
falowane
Gatunek włosów
Indyjskie REMY
Ilość taśm
8 taśm