Włosy doczepiane ONE WEFT 60-65 cm
  • Włosy doczepiane ONE WEFT 60-65 cm
  • Kolor 4 - czekoladowy brąz
  • Kolor 4 - czekoladowy brąz

Włosy doczepiane indyjskie - 60-65 cm 60g ONE WEFT - 1 taśma CLIP-IN

PLN230.00
VAT included

ONE WEFT do jedna gęsta taśma do zagęszczenia włosów cienkich.

Colour
Quantity
Dostępny - wysyłka 24h

ONE WEFT to jedna gęsta, szeroka taśma odpowiednia do zagęszczenia włosów cienkich.

Do przedłużenia włosów polecamy gęstsze zestawy FULL HEAD SET i SUPERSTAR SET.

Spinki przy taśmach są w rozmiarze S - zdecydowanie najwygodniejszym i uniwersalnym (testowaliśmy wszystkie rozmiary i rodzaje spinek). Posiadają silikonowy pasek zapobiegający zsuwaniu się spinek.Gatunek i jakość włosów

Włosy pochodzą od młodych kobiet z Indii. Nasze włosy indyjskie dzięki profesjonalnemu i delikatnemu przygotowaniu idealnie nadają się dla polskich kobiet. Każda łuska włosa jest ułożona w jednym kierunku (formuła REMY), co zapewnia komfort noszenia (wyeliminowane plątanie się – TANGLE FREE).

Włosy są w 100% naturalne. W przeciwieństwie do włosów syntetycznych lub naturalnych słabej jakości, nasze włosy można farbować, kręcić i prostować.

Włosy są miękkie, błyszczące, miłe w dotyku, wytrzymałe. Są podatne na układanie, po myciu mogą się lekko, naturalnie falować.Dlaczego wybrać włosy indyjskie?

Najtańsze włosy naturalne to włosy azjatyckie. Oferujemy dużo lepszej jakości włosy indyjskie przy niewiele wyższej cenie.

Włosy azjatyckie lub mieszanki włosów naturalnych z syntetykami mają o wiele krótszy okres noszenia. Włosy syntetyczne często okazują się produktem jednorazowym. Włosy indyjskie to bardzo rozsądna inwestycja.

Włosy indyjskie nie są sztywne i proste jak druty, jak włosy azjatyckie. Ustępują miękkością, delikatnością, żywotnością włosom słowiańskim, ale są kilkukrotnie tańsze.  • DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ - kontrolujemy proces obróbki włosów, by łuska włosa została zachowana w najlepszej kondycji
  • GĘSTE KOŃCÓWKI - wybieramy włosy jak najmniej wycieniowane, nasze włosy mają podcinane końcówki
  • MOCNA TAŚMA - ciasno szyta taśma wzmocniona spoiwem, by wyeliminować nadmierne wychodzenie włosów z taśmy
IND-TAS-60

Data sheet

Metoda
CLIP-IN
Długość włosów
60-65 cm
Struktura włosów
proste
Gatunek włosów
Indyjskie REMY
Ilość taśm
1 taśma

Specific References

ean13
5903357402846