Włosy doczepiane SUPERSTAR SET 60-65 cm
  • Włosy doczepiane SUPERSTAR SET 60-65 cm
  • Kolor 18/613 - baleyage piaskowy blond / bardzo jasny blond
  • Kolor 18/613 - baleyage piaskowy blond / bardzo jasny blond

Włosy doczepiane indyjskie - 60-65 cm 240g SUPERSTAR SET - 8 taśm CLIP-IN

PLN680.00
VAT included

Zestaw SUPERSTAR SET do spektakularnego przedłużenia włosów z włosów europejskich PREMIUM.

Colour
Quantity
Product available with different options

Komplet SUPERSTAR SET składa się z 8 taśm - czterech szerokich na tył głowy oraz czterech wąskich na boki. Jest idealny do przedłużenia włosów - nawet krótkich i gęstych, jak też średniej długości i cienkich.

Spinki przy taśmach są w rozmiarze S - zdecydowanie najwygodniejszym i uniwersalnym (testowaliśmy wszystkie rozmiary i rodzaje spinek). Posiadają silikonowy pasek zapobiegający zsuwaniu się spinek.Gatunek i jakość włosów

Włosy pochodzą od młodych kobiet z Indii. Nasze włosy indyjskie dzięki profesjonalnemu i delikatnemu przygotowaniu idealnie nadają się dla polskich kobiet. Każda łuska włosa jest ułożona w jednym kierunku (formuła REMY), co zapewnia komfort noszenia (wyeliminowane plątanie się – TANGLE FREE).

Włosy są w 100% naturalne. W przeciwieństwie do włosów syntetycznych lub naturalnych słabej jakości, nasze włosy można farbować, kręcić i prostować.

Włosy są miękkie, błyszczące, miłe w dotyku, wytrzymałe. Są podatne na układanie, po myciu mogą się lekko, naturalnie falować.Dlaczego wybrać włosy indyjskie?

Najtańsze włosy naturalne to włosy azjatyckie. Oferujemy dużo lepszej jakości włosy indyjskie przy niewiele wyższej cenie.

Włosy azjatyckie lub mieszanki włosów naturalnych z syntetykami mają o wiele krótszy okres noszenia. Włosy syntetyczne często okazują się produktem jednorazowym. Włosy indyjskie to bardzo rozsądna inwestycja.

Włosy indyjskie nie są sztywne i proste jak druty, jak włosy azjatyckie. Ustępują miękkością, delikatnością, żywotnością włosom słowiańskim, ale są kilkukrotnie tańsze.  • DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ - kontrolujemy proces obróbki włosów, by łuska włosa została zachowana w najlepszej kondycji
  • GĘSTE KOŃCÓWKI - wybieramy włosy jak najmniej wycieniowane, nasze włosy mają podcinane końcówki
  • MOCNA TAŚMA - ciasno szyta taśma wzmocniona spoiwem, by wyeliminować nadmierne wychodzenie włosów z taśmy
IND-SUP-60

Data sheet

Metoda
CLIP-IN
Długość włosów
60-65 cm
Struktura włosów
proste
Gatunek włosów
Indyjskie REMY
Ilość taśm
8 taśm