Grzywka doczepiana CLIP IN
  • Grzywka doczepiana CLIP IN
  • Kolor 613 - bardzo jasny złoty blond
  • Kolor 613 - bardzo jasny złoty blond

Grzywka doczepiana - włosy naturalne indyjskie

PLN80.00
VAT included

Grzywka doczepiana umożliwia metamorfozę w mniej niż minutę

Colour
Quantity
Dostępny - wysyłka 24h

Jak założyć grzywkę?

Założenie grzywki zajmie Ci zaledwie minutę. Zaczesz włosy na tył głowy. Wepnij dwie spinki na linii włosów tuż nad czołem, następnie na czubku głowy wepnij trzecią spinkę. Następnie zaczesz włosy na przód głowy, aby wymieszały się z grzywką. Dzięki idealnemu zaprojektowaniu grzywka utrzyma się przez cały dzień.

Grzywka przeznaczona jest do stylizacji. Ponieważ nie ma uniwersalnej grzywki dla każdego kształtu głowy, nasze grzywki są odpowiednio długie i gęste, aby możliwe było wystylizowanie zarówno grzywki prostej, jak i grzywki asymetrycznej, zaczesywanej na bok.Gatunek i jakość włosów

Włosy pochodzą od młodych kobiet z Indii. Nasze włosy indyjskie dzięki profesjonalnemu i delikatnemu przygotowaniu idealnie nadają się dla polskich kobiet. Każda łuska włosa jest ułożona w jednym kierunku (formuła REMY), co zapewnia komfort noszenia (wyeliminowane plątanie się – TANGLE FREE).

Włosy są w 100% naturalne. W przeciwieństwie do włosów syntetycznych lub naturalnych słabej jakości, nasze włosy można farbować, kręcić i prostować.

Włosy są miękkie, błyszczące, miłe w dotyku, wytrzymałe. Są podatne na układanie, po myciu mogą się lekko, naturalnie falować.Dlaczego wybrać włosy indyjskie?

Najtańsze włosy naturalne to włosy azjatyckie. Oferujemy dużo lepszej jakości włosy indyjskie przy niewiele wyższej cenie.

Włosy azjatyckie lub mieszanki włosów naturalnych z syntetykami mają o wiele krótszy okres noszenia. Włosy syntetyczne często okazują się produktem jednorazowym. Włosy indyjskie to bardzo rozsądna inwestycja.

Włosy indyjskie nie są sztywne i proste jak druty, jak włosy azjatyckie. Ustępują miękkością, delikatnością, żywotnością włosom słowiańskim, ale są kilkukrotnie tańsze.  • DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ - kontrolujemy proces obróbki włosów, by łuska włosa została zachowana w najlepszej kondycji
  • GĘSTE KOŃCÓWKI - wybieramy włosy jak najmniej wycieniowane, nasze włosy mają podcinane końcówki
  • MOCNA TAŚMA - ciasno szyta taśma wzmocniona spoiwem, by wyeliminować nadmierne wychodzenie włosów z taśmy
IND-GRZ

Data sheet

Metoda
CLIP-IN
Długość włosów
poniżej 30 cm
Struktura włosów
proste
Gatunek włosów
Indyjskie REMY

Specific References

ean13
5903357404215