Aktualności związane z sytuacją epidemiologiczną:

NASZE SKLEPY WRÓCIŁY DO PRACY W MAJU 2020

WARSZAWA - KRAKÓW - KARCZEW

Serdecznie zapraszamy!

Drogie Klientki,
Sklep w KRAKOWIE w sobotę 11 lipca będzie czynny krócej: Zapraszamy tego dnia 10:00-14:00

Sprzedaż wysyłkowa przebiega normalnie, paczki przygotowywane są natychmiast. Zapraszamy do zakupów online. Wysyłki realizujemy codziennie. Wysyłka kurierem DPD od 150 zł jest darmowa.

STAR MY HAIR to profesjonalny sklep gwarantujący najwyższą jakość oferowanych produktów.

Dlaczego warto nas wybrać? Sprzedażą włosów zajmujemy się od 2009 roku. Posiadamy szeroką ofertę włosów, które są 100% naturalne. Nasze włosy doczepiane są gęste i cechują się długą żywotnością. Selekcjonujemy włosy wyłącznie najlepszej jakości. Nasze konkurencyjne ceny, niesamowita jakość i wybór produktów uczyniły nas ulubionymi wśród Klientów. Oferujemy różne metody przedłużania włosów, jak również szeroki wachlarz kolorów. Mamy dużą lojalną bazę Klientów, którzy są z nami od początku powstania naszej firmy

Rodzina produktów STAR MY HAIR ciągle się powiększa, pragniemy by nasi Klienci mieli jak największy wybór włosów w jak najlepszej jakości. Oprócz zakupów w naszym sklepie internetowym można znaleźć nasze sklepy stacjonarne w Warszawie, Krakowie i Karczewie, gdzie nasi Klienci mają możliwość bezpłatnego przymierzenia włosów przed ich zakupem.

Kup online lub odwiedź nasze sklepy stacjonarne z włosami doczepianymi


W naszych salonach założyliśmy Klientkom tysiące kompletów CLIP-IN, prawdopodobnie żadna inna firma na świecie nie ma takiego doświadczenia! Pozwoliło nam to stworzyć komplety i odcienie idealnie dopasowane do włosów Polek.

Nie wiesz jaki kolor wybrać? Długość 40 cm czy 50 cm? Czy 6 taśm wystarczy? Już nie musisz się zastanawiać!
Tylko w naszych sklepach stacjonarnych bezpłatnie przymierzymy Ci włosy przed zakupem. Możemy przymierzyć różne długości, odcienie - nic nie musisz kupować! Nie trzeba się umawiać, po prostu przyjedź do nas, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Lokalizacje sklepów STAR MY HAIR:
★ Kraków ★
★ Warszawa ★
★ Karczew ★