40-45cm SUPERSTAR SET (8 taśm) 120g - włosy indyjskie

Zestaw 8 taśm CLIP-IN - SUPERSTAR SET jest odpowiedni do zagęszczenia i przedłużenia włosów. Odpowiedni dla kobiet zarówno o długich  i gęstych jak i krótkich włosach.

225,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość

Komplet SUPERSTAR SET składa się z 8 taśm - czterech szerszych podwójnie szytych, bardzo gęstych taśm na tył głowy oraz czterech wąskich na boki.

Taśmy podwójnie szyte dają 2-krotnie lepszy efekt przy mniejszej ilości taśm.

 

Gramatura kompletu SUPERSTAR SET będzie idealna dla każdej kobiety, również dla włosów gęstych lub krótkich.

Spinki przy taśmach są w rozmiarze S - zdecydowanie najwygodniejszym i uniwersalnym (testowaliśmy wszystkie rozmiary i rodzaje spinek). Posiadają silikonowy pasek zapobiegający zsuwaniu się spinek.

GATUNEK I JAKOŚĆ WŁOSÓW


Włosy pochodzą od młodych kobiet z Indii. Nasze włosy indyjskie dzięki profesjonalnemu i delikatnemu przygotowaniu idealnie nadają się dla polskich kobiet. Każda łuska włosa jest ułożona w jednym kierunku (formuła REMY), co zapewnia komfort noszenia (wyeliminowane plątanie się – TANGLE FREE).

Włosy są w 100% naturalne. W przeciwieństwie do włosów syntetycznych lub naturalnych słabej jakości, nasze włosy można farbować, kręcić i prostować.

Włosy są miękkie, błyszczące, miłe w dotyku, wytrzymałe. Są podatne na układanie, po myciu mogą się lekko, naturalnie falować.


Dlaczego wybrać włosy indyjskie?Najtańsze włosy naturalne to włosy azjatyckie. Oferujemy dużo lepszej jakości włosy indyjskie przy niewiele wyższej cenie.
Włosy azjatyckie lub mieszanki włosów naturalnych z syntetykami mają o wiele krótszy okres noszenia. Włosy syntetyczne często okazują się produktem jednorazowym. Włosy indyjskie to bardzo rozsądna inwestycja.
Włosy indyjskie nie są sztywne i proste jak druty, jak włosy azjatyckie. Ustępują miękkością, delikatnością, żywotnością włosom słowiańskim, ale są kilkukrotnie tańsze.


DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ - kontrolujemy proces obróbki włosów, by łuska włosa została zachowana w najlepszej kondycji

GĘSTE KOŃCÓWKI - wybieramy włosy jak najmniej wycieniowane, nasze włosy mają podcinane końcówki

MOCNA TAŚMA - ciasno szyta taśma wzmocniona spoiwem, by wyeliminować nadmierne wychodzenie włosów z taśmy
IND-40-SUP-30

Opis

GATUNEK
włosy 100% naturalne indyjskie REMY
STRUKTURA WŁOSÓW
proste
DŁUGOŚĆ WŁOSÓW
40-45 cm
WAGA ZESTAWU
120 g
ILOŚĆ TAŚM W ZESTAWIE
8 taśm