REGULAMIN SKLEPU STAR MY HAIRI. Warunki ogólne

 

1. Firma STAR MY HAIR Sandra Linda Dmytrowska z siedzibą pod adresem: 05-480 Karczew, ul. Sikorskiego 5/24, REGON: 141748723, NIP: 5321919086 umożliwia kupowanie towarów przy pomocy sieci elektronicznej (Internet) - pod adresem starmyhair.com (sklep).

2. Adres do korespondencji i dane kontaktowe: STAR MY HAIR (CH Marywilska 44) 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 44 lokal A168. Infolinia: (+48) 518 099 666. E-mail: sklep@starmyhair.pl

3. Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o „Ochronie danych osobowych”, ma prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania. Dane będą wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu zrealizowania zamówienia.

O ile Klient wyrazi takie życzenie, dane te będą wykorzystywane w celu dostarczania newslettera (biuletynu informacyjnego) na wskazany adres e-mail.

4. Informacje o produktach w sklepie - opisy, zdjęcia i ceny stanowią zaproszenie do złożenia oferty zawarcia umowy sprzedaży w rozumieniu art. 71 k.c., zgodnie z warunkami Regulaminu.

5. Zdjęcia i prezentacje oferowanych produktów są przykładowe i służą prezentacji danego modelu.

6. Dokonanie zakupu w sklepie oznacza akceptację niniejszego regulaminu.


 
II. Procedura składania i realizacji zamówień

 

1.Sklep przy pomocy sieci elektronicznej umożliwia kupowanie oferowanych przez Sklep towarów.

2. Umowa sprzedaży zawierana jest między korzystającym ze sklepu (Klient), a firmą STAR MY HAIR Sandra Linda Dmytrowska.

3. Do każdego zakupu wystawiamy paragon fiskalny, na żądanie wystawiamy faktury VAT (poprzez wpisanie w komentarzu do zamówienia takiej informacji oraz danych do wystawienia faktury).

4. Wszystkie ceny podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do odwołania lub ograniczenia części oferty, zmiany cen towarów, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych lub wprowadzania w nich zmian. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki.

Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób.