GRZYWKA - włosy indyjskie

GRZYWKA CLIP-IN. Długość  25-30 cm. Zapięcie: 3 spinki.

65,00 zł
Brutto
Kolor
Ilość

GRZYWKA CLIP-IN

Waga włosów: 22 g.

Długość włosów: 25-30 cm.

Zapięcie: 3 spinki.

Spinki przy taśmach są w rozmiarze S - zdecydowanie najwygodniejszym i uniwersalnym (testowaliśmy wszystkie rozmiary i rodzaje spinek). Posiadają silikonowy pasek zapobiegający zsuwaniu się spinek.

JAK ZAŁOŻYĆ GRZYWKĘ?

Założenie grzywki zajmie Ci zaledwie minutę. Zaczesz włosy na tył głowy. Wepnij dwie spinki na linii włosów tuż nad czołem, następnie na czubku głowy wepnij trzecią spinkę. Następnie zaczesz włosy na przód głowy, aby wymieszały się z grzywką. Dzięki idealnemu zaprojektowaniu grzywka utrzyma się przez cały dzień.

 

Grzywka przeznaczona jest do stylizacji. Ponieważ nie ma uniwersalnej grzywki dla każdego kształtu głowy, nasze grzywki są odpowiednio długie i gęste, aby możliwe było wystylizowanie zarówno grzywki prostej, jak i grzywki asymetrycznej, zaczesywanej na bok.

GATUNEK I JAKOŚĆ WŁOSÓW


Włosy pochodzą od młodych kobiet z Indii. Nasze włosy indyjskie dzięki profesjonalnemu i delikatnemu przygotowaniu idealnie nadają się dla polskich kobiet. Każda łuska włosa jest ułożona w jednym kierunku (formuła REMY), co zapewnia komfort noszenia (wyeliminowane plątanie się – TANGLE FREE).

Włosy są w 100% naturalne. W przeciwieństwie do włosów syntetycznych lub naturalnych słabej jakości, nasze włosy można farbować, kręcić i prostować.

Włosy są miękkie, błyszczące, miłe w dotyku, wytrzymałe. Są podatne na układanie, po myciu mogą się lekko, naturalnie falować.


Dlaczego wybrać włosy indyjskie?Najtańsze włosy naturalne to włosy azjatyckie. Oferujemy dużo lepszej jakości włosy indyjskie przy niewiele wyższej cenie.
Włosy azjatyckie lub mieszanki włosów naturalnych z syntetykami mają o wiele krótszy okres noszenia. Włosy syntetyczne często okazują się produktem jednorazowym. Włosy indyjskie to bardzo rozsądna inwestycja.
Włosy indyjskie nie są sztywne i proste jak druty, jak włosy azjatyckie. Ustępują miękkością, delikatnością, żywotnością włosom słowiańskim, ale są kilkukrotnie tańsze.


DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ - kontrolujemy proces obróbki włosów, by łuska włosa została zachowana w najlepszej kondycji

GĘSTE KOŃCÓWKI - wybieramy włosy jak najmniej wycieniowane, nasze włosy mają podcinane końcówki

MOCNA TAŚMA - ciasno szyta taśma wzmocniona spoiwem, by wyeliminować nadmierne wychodzenie włosów z taśmy

Opis

GATUNEK
włosy 100% naturalne indyjskie REMY
STRUKTURA WŁOSÓW
proste
DŁUGOŚĆ WŁOSÓW
25-30 cm
WAGA ZESTAWU
22 g