TAPE ON 50-55 cm
  • TAPE ON 50-55 cm
  • Kolor 2 - ciemny brąz
  • Kolor 2 - ciemny brąz

TAPE ON metoda kanapkowa - 50-55 cm - włosy europejskie

33,90 zł
Brutto

1 kanapka TAPE ON (2 taśmy)

Gotowa do założenia (zastosowana taśma ULTRAHOLD Walker Tape)

Długość włosów: 50-55 cm

Waga jednej kanapki: 6 g

Kolor
Ilość
Dostępny - wysyłka 24h

Zestaw składa się z 2 taśm (1 kanapki) o szerokości ok. 4 cm (pasują wszystkie standardowe tasiemki na wymianę 4 cm x 1 cm).

Łączna waga oferowanego na aukcji zestawu (1 kanapki) wynosi 6g.

Do przedłużenia włosów średniej gęstości lub cienkich zalecamy minimum 10 kanapek. Do włosów gęstych lub krótkich zalecamy ok. 20-25 kanapek.Jak założyć włosy TAPE ON?

Założenie włosów TAPE ON zajmuje około 30 minut. Ta metoda przedłużania włosów zwana jest METODĄ KANAPKOWĄ. Polega na doklejeniu włosów zatopionych w przezroczystej silikonowej taśmie. Pasma dokleja się do włosów naturalnych tuż przy skórze głowy. Taśmy są niewidoczne, bardzo lekkie, nie obciążają naszych włosów. Metoda jest mało inwazyjna. Taśmy po założeniu nie są widoczne nawet przy upiętych włosach.

W zależności od szybkości wzrostu włosów taśmy należy podciągać co 4-6 tygodni. Zalecamy przedłużanie włosów przez profesjonalistę.Gatunek i jakość włosów

Włosy pochodzą od kobiet z południowej Europy. Nasze włosy dzięki profesjonalnemu i delikatnemu przygotowaniu idealnie nadają się dla polskich kobiet. Każda łuska włosa jest ułożona w jednym kierunku (formuła REMY), co zapewnia komfort noszenia (wyeliminowane plątanie się – TANGLE FREE).

Włosy są w 100% naturalne. W przeciwieństwie do włosów syntetycznych lub naturalnych słabej jakości, nasze włosy można farbować, kręcić i prostować.

Są delikatniejsze i bardziej miękkie od włosów indyjskich. Włosy europejskie nie są tak skłonne do puszenia się jak włosy indyjskie, są bardziej gładkie. Widać to szczególnie po dłuższym okresie noszenia. Nasze klientki zauważają dużą różnicę w żywotności włosów między gatunkiem indyjskim, a europejskim.

Nasze włosy indyjskie to włosy indyjskie, a włosy europejskie - europejskie. Nie stosujemy trików, to nie są włosy indyjskie "o strukturze europejskiej", ani włosy "europejskie" w niewiarygodnie niskiej cenie równej cenom włosów azjatyckich.Dlaczego wybrać nasze włosy?

  • DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ - kontrolujemy proces obróbki włosów, by łuska włosa została zachowana w najlepszej kondycji
  • GĘSTE KOŃCÓWKI - wybieramy włosy jak najmniej wycieniowane, nasze włosy mają podcinane końcówki
  • MOCNA TAŚMA - wytrzymała taśma silikonowa pozwala na wielokrotne podciąganie włosów
EUR-TAPEON-50

Opis

Metoda
TAPE ON
Długość włosów
50-55 cm
Struktura włosów
proste
Gatunek włosów
Europejskie REMY
Waga kanapki
6 g