STAR MY HAIR to profesjonalny sklep gwarantujący najwyższą jakość oferowanych produktów.

Dlaczego warto nas wybrać? Sprzedażą włosów zajmujemy się od 2009 roku. Posiadamy szeroką ofertę włosów, które są 100% naturalne. Nasze włosy doczepiane są gęste i cechują się długą żywotnością. Selekcjonujemy włosy wyłącznie najlepszej jakości. Nasze konkurencyjne ceny, niesamowita jakość i wybór produktów uczyniły nas ulubionymi wśród Klientów. Oferujemy różne metody przedłużania włosów, jak również szeroki wachlarz kolorów. Mamy dużą lojalną bazę Klientów, którzy są z nami od początku powstania naszej firmy

Rodzina produktów STAR MY HAIR ciągle się powiększa, pragniemy by nasi Klienci mieli jak największy wybór włosów w jak najlepszej jakości. Oprócz zakupów w naszym sklepie internetowym można znaleźć nasze sklepy stacjonarne w Warszawie, Krakowie i Karczewie, gdzie nasi Klienci mają możliwość bezpłatnego przymierzenia włosów przed ich zakupem.

Kup online lub odwiedź nasze sklepy stacjonarne z włosami doczepianymi


W naszych salonach założyliśmy Klientkom tysiące kompletów CLIP-IN, prawdopodobnie żadna inna firma na świecie nie ma takiego doświadczenia! Pozwoliło nam to stworzyć komplety i odcienie idealnie dopasowane do włosów Polek.

Nie wiesz jaki kolor wybrać? Długość 40 cm czy 50 cm? Czy 6 taśm wystarczy? Już nie musisz się zastanawiać!
Tylko w naszych sklepach stacjonarnych bezpłatnie przymierzymy Ci włosy przed zakupem. Możemy przymierzyć różne długości, odcienie - nic nie musisz kupować! Nie trzeba się umawiać, po prostu przyjedź do nas, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Lokalizacje sklepów STAR MY HAIR:
★ Kraków ★
★ Warszawa ★
★ Karczew ★