Włosy doczepiane indyjskie falowane - 50-55 cm 75g FULL HEAD SET - 6 taśm CLIP-IN

PLN260.00
VAT included

Zestaw FULL HEAD SET do przedłużenia włosów cienkich.

Kolor włosów
Quantity
Dostępny - wysyłka 24h

 

Sprawdzona marka - od 10 lat na rynku

 

Bezpłatna wysyłka kurierem od 150 zł

 

14 dni na zwrot towaru

Komplet FULL HEAD SET składa się z 6 taśm - czterech szerokich na tył głowy oraz dwóch wąskich na boki. Jest odpowiedni do przedłużenia włosów cienkich.

Do włosów gęstych lub znacznie krótszych polecamy gęstsze zestawy SUPERSTAR SET.

Spinki przy taśmach są w rozmiarze S - zdecydowanie najwygodniejszym i uniwersalnym (testowaliśmy wszystkie rozmiary i rodzaje spinek). Posiadają silikonowy pasek zapobiegający zsuwaniu się spinek.Gatunek i jakość włosów

Włosy pochodzą od młodych kobiet z Indii. Nasze włosy indyjskie dzięki profesjonalnemu i delikatnemu przygotowaniu idealnie nadają się dla polskich kobiet. Każda łuska włosa jest ułożona w jednym kierunku (formuła REMY), co zapewnia komfort noszenia (wyeliminowane plątanie się – TANGLE FREE).

Włosy są w 100% naturalne. W przeciwieństwie do włosów syntetycznych lub naturalnych słabej jakości, nasze włosy można farbować, kręcić i prostować. Nie zalecamy farbowania włosów falowanych, ponieważ może znacznie osłabić skręt.

Włosy są miękkie, błyszczące, miłe w dotyku, wytrzymałe. Są podatne na układanie.

Włosy falowane można prostować, po zmoczeniu wrócą do pierwotnego skrętu. Powinny schnąć naturalnie w pozycji wiszącej, np. na sznurku.Dlaczego wybrać włosy indyjskie?

Najtańsze włosy naturalne to włosy azjatyckie. Oferujemy dużo lepszej jakości włosy indyjskie przy niewiele wyższej cenie.

Włosy azjatyckie lub mieszanki włosów naturalnych z syntetykami mają o wiele krótszy okres noszenia. Włosy syntetyczne często okazują się produktem jednorazowym. Włosy indyjskie to bardzo rozsądna inwestycja.

Włosy indyjskie nie są sztywne i proste jak druty, jak włosy azjatyckie. Ustępują miękkością, delikatnością, żywotnością włosom słowiańskim, ale są kilkukrotnie tańsze.  • DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ - kontrolujemy proces obróbki włosów, by łuska włosa została zachowana w najlepszej kondycji
  • GĘSTE KOŃCÓWKI - wybieramy włosy jak najmniej wycieniowane, nasze włosy mają podcinane końcówki
  • MOCNA TAŚMA - ciasno szyta taśma wzmocniona spoiwem, by wyeliminować nadmierne wychodzenie włosów z taśmy
IND-FAL-FUL-50-1
2023-05-28

Data sheet

Metoda
CLIP-IN
Gatunek włosów
Indyjskie REMY
Struktura włosów
falowane
Długość włosów
50-55 cm
Ilość taśm
6 taśm

Specific References

ean13
5903357402518