Dlaczego włosy STAR MY HAIR są wyjątkowe?

Naszą firmę tworzą kobiety, wiemy więc jakie włosy chciałyby kupić nasze Klientki. Stworzyliśmy zestawy CLIP-IN od podstaw – wyszukaliśmy najlepsze gatunkowo włosy, kontrolujemy proces obróbki włosa, aby włosy były zdrowe i wytrzymałe, zbudowaliśmy paletę kolorystyczną odpowiednią dla Polek, zaprojektowaliśmy zestawy. Zestawy testujemy i nosimy codziennie!

Nasze włosy są miękkie, błyszczące, miłe w dotyku i wytrzymałe. Dzięki profesjonalnemu i delikatnemu przygotowaniu idealnie nadają się dla polskich kobiet. Każda łuska włosa jest ułożona w jednym kierunku (formuła REMY), co zapewnia komfort noszenia (wyeliminowane plątanie się – TANGLE FREE).

W przeciwieństwie do włosów syntetycznych lub naturalnych słabej jakości, nasze włosy można farbować, kręcić, prostować bez ograniczeń temperatur typowych dla włosów sztucznych.TESTUJEMY NASZE WŁOSY KAŻDEGO DNIA, WIEMY CZEGO POTRZEBUJESZ

Odpowiadamy na oczekiwania naszych klientów:

DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ - kontrolujemy proces obróbki włosów, by łuska włosa została zachowana w najlepszej kondycji

GĘSTE KOŃCÓWKI - wybieramy włosy jak najmniej wycieniowane, wszystkie nasze komplety mają podcinane końcówki

WŁOSY NIEWYCHODZĄCE Z TAŚMY – nasze taśmy są bardzo ciasno szyte i wzmocnione spoiwem, by wyeliminować wypadanie włosów z taśmy.

 

Gatunki włosów

WŁOSY INDYJSKIE

Włosy indyjskie są najczęściej wybierane przez nasze Klientki. Dużym atutem jest bardzo atrakcyjna cena.

Włosy pochodzą od młodych kobiet z Indii. Włosy indyjskie są podatne na układanie, po myciu zwykle lekko, naturalnie się falują. Są to włosy z natury puszyste, w przypadku Klientek o włosach prostych i gładkich zalecamy codzienne wygładzanie włosów CLIP-IN indyjskich.

Włosy indyjskie są rozjaśniane z naturalnej czerni, dlatego najdłuższą żywotnością odznaczają się kolory ciemne. Kolory jasne wymagają większej troski przy pielęgnacji, jak każde silnie rozjaśnione włosy.

 

Włosy indyjskie czy azjatyckie?

Nie sprzedajemy najtańszego gatunku włosów - włosów azjatyckich. Jeśli włosy, które zamierzasz kupić nie mają deklaracji pochodzenia, przypuszczalnie są to najtańsze włosy azjatyckie. Włos azjatycki to włos sztywny, gruby, nie jest podatny na układanie. Po założeniu zwykle odróżnia się od naszych włosów. STAR MY HAIR oferuje dużo lepszej jakości włosy indyjskie przy niewiele wyższej cenie.