Włosy STAR MY HAIR są cenione w środowisku modelek, stylistów, fryzjerów. Jesteśmy dumni, że nasze włosy noszą największe polskie Gwiazdy sceny muzycznej i filmowej.

Wszystkie komplety do przedłużania włosów zostały wyprodukowane z wyselekcjonowanych włosów od dostawców z całego świata.

Poznaj najszerszą w Polsce ofertę. Możesz wybierać spośród włosów indyjskich, europejskich, brazylijskich, o strukturze prostej lub falowanej, o długości 40-45cm, 50-55cm, 60-65cm, 70-75cm i wadze od 35g do 240g.Wszystko zaczęło się od umiłowania piękna... Sprzedażą włosów zajmujemy się od 2009 roku, byliśmy pionierami w produkcji włosów CLIP-IN w Polsce - obecnie najpopularniejszej metody przedłużania włosów. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie tysięcy klientek.

Oferujemy włosy naturalne oraz syntetyczne, gotowe zestawy do przedłużania włosów CLIP-IN, kucyki, akcesoria do przedłużania włosów i peruki. Dla nas priorytetem jest najwyższa jakość włosów i pełne zadowolenie klienta. Jesteśmy producentem większości oferowanych przez nas produktów, dzięki czemu najwyższa jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną.

Nasze produkty kierujemy do wymagających klientów. Selekcjonujemy włosy wyłącznie najlepszej jakości. Włosy STAR MY HAIR można zobaczyć, porównać, dotknąć w naszych sklepach stacjonarnych. Sklepy STAR MY HAIR znajdują się w Warszawie, Krakowie i Karczewie.

Oferujemy Państwu fachową obsługę, porady oraz pomoc w doborze produktów odpowiednich dla każdej z poszczególnych osób. Jako jedyny sklep oferujemy możliwość bezpłatnego przymierzenia włosów przed ich zakupem, co umożliwia pełne dopasowanie odcienia i gęstości włosów. Dysponujemy szerokim wyborem asortymentu. Kupisz u nas również profesjonalne artykuły i kosmetyki fryzjerskie i kosmetyczne - nie tylko do przedłużania włosów.

 

Kontakt

Infolinia: (+48) 518 099 666

E-mail: sklep@starmyhair.pl

Sklep internetowy jest obsługiwany od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00-18.00.

 

Adres korespondencyjny / Adres do zwrotów

STAR MY HAIR (CH Marywilska 44)

ul. Marywilska 44 lokal A168

03-042 Warszawa