PŁATNA REGENERACJA

Włosy do regeneracji należy wysłać przesyłką rejestrowaną (z numerem śledzenia) lub dostarczyć osobiście do salonu STAR MY HAIR, Os. 2 Pułku Lotniczego 1G/LU3, 31-867 Kraków. W przypadku regeneracji w okresie trwania gwarancji należy dostarczyć włosy wraz z kartą gwarancyjną, aby regeneracja została odnotowana. Do przesyłki dołącz kartkę z danymi (imię i nazwisko, adres, nr telefonu, e-mail). Po otrzymaniu przesyłki otrzymasz wycenę i link do szybkich płatności, po uiszczeniu płatności przystępujemy do regeneracji, następnie włosy odsyłane są kurierem na Twój adres.

Termin regeneracji wynosi 5 dni roboczych. Termin express (2 dni robocze) +50% do ceny.

REGENERACJA PASM KERATYNOWYCH

Przygotowanie włosów: odeślij uporządkowane włosy związane gumeczkami w pakiety po 25 pasemek.*

Włosy są myte i poddawane profesjonalnej pielęgnacji nawilżającej włosy. Wykonujemy nowe łączenia keratynowe z włoskiej keratyny. Możemy wykonać łączenia standardowej wielkości lub wedle życzenia klienta.

Koszt regeneracji: 3,50 zł/pasemko

 

REGENERACJA TAŚM TAPE ON

Przygotowanie włosów: sklej taśmy ze sobą w kanapki w taki sposób jak były założone na głowie i zwiąż gumkami w pakiety po 4 kanapki.*

Włosy są myte i poddawane profesjonalnej pielęgnacji nawilżającej włosy. Oczyszczamy taśmy ze starej taśmy klejącej i naklejamy nowe tasiemki klejące.

Koszt regeneracji: 4 zł/taśma

 

*W przypadku niewłaściwego przygotowania włosów doliczamy 20% do ceny usługi.