LUXURY Włosy TAPE-ON 40-45 cm (pakiet 8 taśm)

116,00 zł
Brutto

Pakiet 8 taśm (4 kanapki) Wymiary taśmy: 3 cm x 0,8 cm Długość włosów: 40-45 cm Waga pakietu: 16g

Specjalna linia do zagęszczania włosów z użyciem małej gramatury.

Kolor włosów
Ilość
Dostępny - wysyłka 24h

 

Sprawdzona marka - od 15 lat na rynku

 

Bezpłatna wysyłka od 150 zł

 

14 dni na zwrot towaru

Pakiet zawiera 8 taśm TAPE-ON (4 kanapki).

Jest to produkt gotowy do założenia, z naklejonymi taśmami klejącymi dwustronnymi. Użyte są taśmy Walker Tape ULTRA HOLD - bardzo mocne - nawet 6-8 tygodni noszenia (wymagane jest krótkie zagrzanie zamkniętej kanapki prostownicą).

Linia LUXURY

Linia LUXURY to włosy mocne i wytrzymałe. Do produkcji specjalnie selekcjonowane są włosy proste, grubszej struktury, lepiej znoszące rozjaśniane i farbowanie. Włosy po myciu nie falują się, tylko delikatnie wywijają się końce. Dzięki selekcji do produkcji wyłącznie prostych włosów, zminimalizowane jest puszenie się włosów.

Włosy cechują się wyjątkową gęstością na całej długości - bardzo grube końce! Idealny wybór dla osób, które chcą zagęścić włosy. Ostatnie 4-6 cm są delikatnie cieniowane, aby zapobiec efektowi "schodków" po założeniu włosów. Jeżeli chcemy uzyskać maksymalną gęstość na końcach, po założeniu włosów wystarczy je podciąć 4-6 cm.

W metodzie TAPE ON z linii  LUXURY zalecamy założenie 16-32 g (1-2 pakiety) - specjalna linia do zagęszczania włosów z użyciem małej gramatury. Możesz użyć nawet 2 razy mniejszą gramaturę niż przy rynkowym standardzie, ze względu na użycie w produkcji tylko najdłuższych włosów - krótkie włosy są odrzucane. Nie zalecamy tej linii do przedłużania włosów - przy takiej proporcji najdłuższych włosów do krótkich włosy mogą się plątać przy większych gramaturach i efekt nie będzie naturalny (do przedłużania włosów zalecamy linię TOP Virgin Colored o podobnej cenie, znakomitych efektach przedłużania i bardzo wysokiej jakości włosa).

Pielęgnacja

Jak wszystkie włosy przedłużane wymagają nawilżania, ale dzięki zachowaniu mocnej struktury ich żywotność jest dużo dłuższa niż naszej podstawowej linii włosów europejskich.

Włosy przedłużane najlepiej myć 2-3 razy w tygodniu. Do mycia włosów używamy delikatnych szamponów bez SLES/ SLS, (polecamy szampon MATRIX Keep Me Vivid). Nie używamy szamponów oczyszczających, przeciwłupieżowych, niebieskich/fioletowych szamponów. Po myciu i odsączeniu włosów w ręcznik nakładamy maskę głęboko nawilżającą/regenerującą i zostawiamy na dłuższy czas niż standardowo (polecamy maskę L'OREAL Absolut Repair). Ponieważ włosy doczepione nie są wystarczająco dobrze naturalnie natłuszczane sebum wytwarzanym przez naszą skórę głowy, wymagane jest natłuszczanie włosów olejkami, co pomoże zachować wilgoć wewnątrz włosa (polecamy olejek L'OREAL Absolut Repair Oil). Nie należy używać olejków z alkoholem w składzie. Jak wszystkie włosy sortowane i mieszane od kilku osób, wymagają wygładzenia po umyciu by zapobiec puszeniu się (np. suszymy włosy na szczotce). Przed użyciem suszarki / prostownicy / lokówki nałóż na włosy kosmetyk termoochronny.

LUX-TAPE-40CM-8PAK-60
2023-07-27

Opis

Metoda
TAPE ON
Struktura włosów
proste
Długość włosów
40-45 cm
Ilość taśm
8
Waga pakietu
16g
Waga kanapki
4g

Specyficzne kody

ean13
5903357442354