Próbnik kolorów STANDARD LINE (wzornik)

199,00 zł
Brutto

Próbnik kolorów STAR MY HAIR - STANDARD LINE

Odwzorowuje kolory włosów z linii włosów indyjskich, europejskich i LUXURY.

Ilość

 

Sprawdzona marka - od 15 lat na rynku

 

Bezpłatna wysyłka od 150 zł

 

14 dni na zwrot towaru

Próbnik kolorów STAR MY HAIR - STANDARD LINE

Odwzorowuje kolory włosów z linii włosów indyjskich, europejskich i LUXURY.

Uwaga! Włosy słowiańskie TOP Virgin Colored mają inne odcienie mimo zbliżonego nazewnictwa, dlatego oferujemy dwa oddzielne próbniki. Kolory są zbliżone, ale zalecamy opierać się na próbnikach z odpowiadającej linii włosów (kolory włosów z linii TOP są czystsze i zwykle chłodniejsze).

Próbnik STANDARD LINE (kolorystyka włosów indyjskich, europejskich, LUXURY) obejmuje następujące kolory:

1, 1B, 1C, 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 22, 24, 613, 60, 70, B 10/613, B 18/813, M 10/20, O 1B-6, O 2-12, O 2-20, O 6-18

Włosy STAR MY HAIR są produkowane w oparciu o oferowany próbnik, jednak należy go traktować poglądowo - kolory zakupionych włosów zwykle różnią się od próbek, ponieważ włosy naturalne w każdej partii różnią się - związane jest to z niepowtarzalnością procesu koloryzacji i tym, że włosy naturalne każdej osoby różnią się m.in. podatnością na farbowanie i zawartością naturalnych pigmentów.

Prosimy o niedokonywanie zakupów w celu dobrania odcienia i zwrotu próbnika. Produkt ma zabezpieczone opakowanie, ze względów higienicznych nie przyjmujemy zwrotu próbnika z odpieczętowanego opakowania.

W doborze odcienia pomagamy w prywatnych wiadomościach - po przesłaniu zdjęcia włosów dobieramy odcień i prezentujemy najlepsze propozycje w oparciu o aktualnie posiadane na stanie partie towaru.

PROBNIK-WLOSOW-STANDARD