Włosy TOP Virgin Colored SŁOWIAŃSKIE TAPE-ON 40 cm - 5

96,00 zł
Brutto

Pakiet zawiera 8 taśm TAPE-ON o wadze ok. 1,5g (łącznie 12 gramów)..

Długość włosów 40 cm..

Linia TOP Virgin Colored SŁOWIAŃSKIE to włosy pochodzące od młodych dziewcząt, minimalnie przetworzone, pierwszy raz koloryzowane przez nas!

Włosy cechują się bardzo długą żywotnością, elastycznością i zdrowymi gęstymi końcówkami. To najwyższa jakość zaraz po włosach dziewiczych!

Do włosów wydawana jest Karta Gwarancyjna.

Ilość
Dostępny - wysyłka 24h

 

Sprawdzona marka - od 15 lat na rynku

 

Bezpłatna wysyłka od 150 zł

 

14 dni na zwrot towaru

Zawartość pakietu

Pakiet zawiera 8 taśm TAPE-ON o wadze ok. 1,5g - łącznie 12 gramów. Taśmy mają szerokość 3 cm. Na taśmach umieszczona jest taśma Walker Tape LACE FRONT, są gotowe do założenia.

Włosy mają długość lekko ponad 40 cm (zwykle 42-45 cm). Włosy mają gęste końce, ale ostatnie "dodatkowe" centymetry nie zostały obcięte na prosto, aby ułatwić pracę stylisty, by nie tworzyły się nieestetyczne "ząbki" po założeniu pasm. Po założeniu włosów należy podciąć delikatnie ostatnie 2-3 centymetry dla perfekcyjnego efektu gęstej linii włosów.

Linia TOP Virgin Colored SŁOWIAŃSKIE z gwarancją

Linia TOP Virgin Colored to włosy o bardzo wysokiej jakości. Do produkcji selekcjonowane są wyłącznie włosy dziewicze od młodych dziewcząt, które nie były nigdy rozjaśniane, koloryzowane i nigdy nie przechodziły zabiegów chemicznych - jednym słowem najzdrowsze i najpiękniejsze włosy. Następnie w procesie produkcji poddawane są bardzo delikantemu dla struktury włosa procesowi koloryzacji. Proces ten różni się od standardowego rozjaśniania i koloryzacji włosów w salonie fryzjerskim - włosy są rozjaśniane i koloryzowane bardzo delikatnymi środkami w wielodniowym procesie, aby ich struktura nie uszkodziła się i by zachowywały jak najdłuższą żywotność.

Włosy są proste, o jedwabistej strukturze, nie puszą się. Są wyczesane z krótkich włosków i mają gęste zdrowe końce.

Pielęgnacja

Jak wszystkie włosy przedłużane wymagają nawilżania, ale dzięki zachowaniu niemal nietkniętej łuski włosa ich żywotność jest dużo dłuższa niż naszych pozostałych linii włosów i długo zachowują nawilżenie i miękkość, jeśli pielęgnujemy je prawidłowo.

Włosy przedłużane najlepiej myć 2-3 razy w tygodniu. Do mycia włosów używamy delikatnych szamponów bez olejków, alkoholu, SLES/ SLS, (polecamy szampon MATRIX Keep Me Vivid). Nie używamy szamponów oczyszczających, przeciwłupieżowych, niebieskich/fioletowych szamponów. Po myciu i odsączeniu włosów w ręcznik nakładamy maskę głęboko nawilżającą/regenerującą i zostawiamy na dłuższy czas niż standardowo (polecamy maskę L'OREAL Absolut Repair). Ponieważ włosy doczepione nie są wystarczająco dobrze naturalnie natłuszczane sebum wytwarzanym przez naszą skórę głowy, wymagane jest natłuszczanie włosów olejkami, co pomoże zachować wilgoć wewnątrz włosa (polecamy olejek L'OREAL Absolut Repair Oil). Nie należy używać olejków z alkoholem w składzie. Przed użyciem suszarki / prostownicy / lokówki nałóż na włosy kosmetyk termoochronny. Zalecana temperatura urządzeń - 180 stopni.

Żywotność

Czas noszenia to średnio 12-18 miesięcy przy pielęgnacji zgodnej z naszymi zaleceniami.

Gwarancja

Do włosów wydawana jest karta gwarancyjna na 6 miesięcy. Szczegóły na temat gwarancji znajdują się na stronie Gwarancja.

TOP-TAPE-40cm-5