Włosy doczepiane indyjskie - 50-55 cm 40g VOLUME SET - 3 taśmy CLIP-IN

125,00 zł
Brutto

Zestaw VOLUME SET do lekkiego zagęszczenia włosów.

Kolor włosów
Ilość
Dostępny - wysyłka 24h

 

Sprawdzona marka - od 15 lat na rynku

 

Bezpłatna wysyłka od 150 zł

 

14 dni na zwrot towaru

Komplet VOLUME SET składa się z 3 taśm - szerokiej na tył głowy oraz dwóch wąskich na boki. Jest idealny do zagęszczenia włosów. Mogą też Państwo zastosować VOLUME SET, aby uzyskać refleksy kolorystyczne we własnych włosach lub włosach CLIP-IN.

Komplet VOLUME SET nie jest wystarczający do przedłużenia włosów. Do pełnego przedłużenia polecamy inne nasze zestawy: FULL HEAD SET oraz SUPERSTAR SET.

Spinki przy taśmach są w rozmiarze S - zdecydowanie najwygodniejszym i uniwersalnym (testowaliśmy wszystkie rozmiary i rodzaje spinek). Posiadają silikonowy pasek zapobiegający zsuwaniu się spinek.Gatunek i jakość włosów

Włosy pochodzą od młodych kobiet z Indii. Nasze włosy indyjskie dzięki profesjonalnemu i delikatnemu przygotowaniu idealnie nadają się dla polskich kobiet. Każda łuska włosa jest ułożona w jednym kierunku (formuła REMY), co zapewnia komfort noszenia (wyeliminowane plątanie się – TANGLE FREE).

Włosy są w 100% naturalne. W przeciwieństwie do włosów syntetycznych lub naturalnych słabej jakości, nasze włosy można farbować, kręcić i prostować.

Włosy są miękkie, błyszczące, miłe w dotyku, wytrzymałe. Są podatne na układanie, po myciu mogą się lekko, naturalnie falować.Dlaczego wybrać włosy indyjskie?

Najtańsze włosy naturalne to włosy azjatyckie. Oferujemy dużo lepszej jakości włosy indyjskie przy niewiele wyższej cenie.

Włosy azjatyckie lub mieszanki włosów naturalnych z syntetykami mają o wiele krótszy okres noszenia. Włosy syntetyczne często okazują się produktem jednorazowym. Włosy indyjskie to bardzo rozsądna inwestycja.

Włosy indyjskie nie są sztywne i proste jak druty, jak włosy azjatyckie. Ustępują miękkością, delikatnością, żywotnością włosom słowiańskim, ale są kilkukrotnie tańsze.  • DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ - kontrolujemy proces obróbki włosów, by łuska włosa została zachowana w najlepszej kondycji
  • GĘSTE KOŃCÓWKI - wybieramy włosy jak najmniej wycieniowane, nasze włosy mają podcinane końcówki
  • MOCNA TAŚMA - ciasno szyta taśma wzmocniona spoiwem, by wyeliminować nadmierne wychodzenie włosów z taśmy
IND-VOL-50-B18_613
2023-05-25

Opis

Metoda
CLIP-IN
Gatunek włosów
Indyjskie
Struktura włosów
proste
Długość włosów
50-55 cm
Ilość taśm
3 taśmy

Specyficzne kody

ean13
5903357401252