Włosy doczepiane indyjskie falowane - 50-55 cm 40g VOLUME SET - 3 taśmy CLIP-IN

135,00 zł
Brutto

Zestaw VOLUME SET do lekkiego zagęszczenia włosów falowanych.

Kolor włosów
Ilość
Dostępny - wysyłka 24h

 

Sprawdzona marka - od 15 lat na rynku

 

Bezpłatna wysyłka od 150 zł

 

14 dni na zwrot towaru

Komplet VOLUME SET składa się z 3 taśm - szerokiej na tył głowy oraz dwóch wąskich na boki. Jest idealny do zagęszczenia włosów. Mogą też Państwo zastosować VOLUME SET, aby uzyskać refleksy kolorystyczne we własnych włosach lub włosach CLIP-IN.

Komplet VOLUME SET nie jest wystarczający do przedłużenia włosów. Do pełnego przedłużenia polecamy inne nasze zestawy: FULL HEAD SET oraz SUPERSTAR SET.

Spinki przy taśmach są w rozmiarze S - zdecydowanie najwygodniejszym i uniwersalnym (testowaliśmy wszystkie rozmiary i rodzaje spinek). Posiadają silikonowy pasek zapobiegający zsuwaniu się spinek.Gatunek i jakość włosów

Włosy pochodzą od młodych kobiet z Indii. Nasze włosy indyjskie dzięki profesjonalnemu i delikatnemu przygotowaniu idealnie nadają się dla polskich kobiet. Każda łuska włosa jest ułożona w jednym kierunku (formuła REMY), co zapewnia komfort noszenia (wyeliminowane plątanie się – TANGLE FREE).

Włosy są w 100% naturalne. W przeciwieństwie do włosów syntetycznych lub naturalnych słabej jakości, nasze włosy można farbować, kręcić i prostować. Nie zalecamy farbowania włosów falowanych, ponieważ może znacznie osłabić skręt.

Włosy są miękkie, błyszczące, miłe w dotyku, wytrzymałe. Są podatne na układanie.

Włosy falowane można prostować, po zmoczeniu wrócą do pierwotnego skrętu. Powinny schnąć naturalnie w pozycji wiszącej, np. na sznurku.Dlaczego wybrać włosy indyjskie?

Najtańsze włosy naturalne to włosy azjatyckie. Oferujemy dużo lepszej jakości włosy indyjskie przy niewiele wyższej cenie.

Włosy azjatyckie lub mieszanki włosów naturalnych z syntetykami mają o wiele krótszy okres noszenia. Włosy syntetyczne często okazują się produktem jednorazowym. Włosy indyjskie to bardzo rozsądna inwestycja.

Włosy indyjskie nie są sztywne i proste jak druty, jak włosy azjatyckie. Ustępują miękkością, delikatnością, żywotnością włosom słowiańskim, ale są kilkukrotnie tańsze.  • DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ - kontrolujemy proces obróbki włosów, by łuska włosa została zachowana w najlepszej kondycji
  • GĘSTE KOŃCÓWKI - wybieramy włosy jak najmniej wycieniowane, nasze włosy mają podcinane końcówki
  • MOCNA TAŚMA - ciasno szyta taśma wzmocniona spoiwem, by wyeliminować nadmierne wychodzenie włosów z taśmy
IND-FAL-VOL-50-B10_613
2023-05-28

Opis

Metoda
CLIP-IN
Gatunek włosów
Indyjskie
Struktura włosów
falowane
Długość włosów
50-55 cm
Ilość taśm
3 taśmy

Specyficzne kody

ean13
5903357402488